Warsztat szkoleniowo – superwizyjny  “Master Class” to oferta dla osób doświadczonych w ustawieniach. Głównymi adresatami warsztatu są prowadzący ustawienia, absolwenci różnych, nie tylko moich szkoleń.

Master Class to propozycja szczególnie bliska mojemu sercu. Dlaczego? Ponieważ towarzyszenie w rozwoju ludziom, którzy niosą pomoc innym nadaje mojej aktywności szczególny sens. Chętnie dzielę się swoim 20 letnim doświadczeniem w prowadzeniu ustawień. Ci, którzy mnie znają wiedzą, że z radością przekazuję swoją wiedzę i niczego nie zatrzymuję dla siebie.

Pierwszy Master Class odbył się przed wakacjami. Było to spotkanie godne swojej nazwy. Dwa dni w stanie medytacji.

Dzięki dojrzałości Uczestników i ich zaufaniu do Przestrzeni zostaliśmy poprowadzeni do nowego wymiaru doświadczenia. Ból i lęk spontanicznie przekształcały się w wolność i miłość. Obserwator z zewnątrz mógłby odnieść wrażenie, że działo się to lekko, bez wysiłku, gdyż prace płynęły tak naturalnie jak woda w strumieniu. To jednak było możliwe tylko dzięki wewnętrznym osiągnięciom Uczestników. Oni wiedzą ile odwagi i pokory kosztuje rozwój.

Z wdzięcznością myślę o tamtych mistycznych dwóch dniach. Był to czas pełen znaczenia, przepełniony dobrocią i mądrością.

pomoc dla osób po traumie wojennej
A oto słowa Uczestników:

 „Bardzo dziękuję za ten cenny czas. Dziękuję za sesje superwizyjne i za pracę dla mnie. Czuję, że coś jest inaczej, coś się otworzyło. Może moje serce? Mam więcej spokoju i czuję wewnętrzną ciszę. Wszystkie rozmowy z Wami, Wasze słowa i Twoje Małgosiu zabieram ze sobą.  Czekam na jeszcze”

„Działa się ‘magia’! Dziękuję za to niezwykłe doświadczenie, głęboko transformujący czas. O takiej głębi naprawdę można marzyć, a tu płynęła tak naturalnie. Do zobaczenia… 

„Pierwszy warsztat Master Class był po prostu niesamowity… Niezwykły czas bardzo głębokich procesów. Jestem pewna, że ten będzie równie wspaniały. (I sama już nie mogę się doczekać tego wydarzenia! )”

Zapraszam wszystkich, którzy są gotowi zrobić kolejny krok na drodze wewnętrznej integracji.

Informacje organizacyjne i zapisy: kliknij

Małgorzata Rajchert-Lewandowska