Małgosia prowadzi ustawienia z ogromnym wyczuciem i głęboką intuicja, kierowana miłością, która nic nie ocenia i jest na wszystko otwarta. Gorąco polecam jej warsztaty!

Danuta

U Małgosi zrobiłam swoje pierwsze Ustawienia ponad 5 lat temu (z polecenia, ważne było dla mnie poczucie bezpieczeństwa wynikające też z tego, że jest aktywną psychoterapeutką), następnie chcąc poszerzyć swoje umiejętności zawodowe – skończyłam roczną szkołę Ustawień w jej Instytucie (polecam!). Kilka dni temu znowu skorzystałam z Ustawień, w bardzo trudnym dla mnie momencie w życiu … oczywiście u Małgorzaty… doświadczyłam ich jako jeszcze bardziej głębokie… duchowe… ciche… medytacyjne… wielowymiarowe… Pokora, spokój, życzliwość i „równość” Prowadzącej… widać ogromne doświadczenie i… prowadzenie.

Małgorzata

Miesiąc temu ukończyłam u Małgosi cykl rozwojowo-szkoleniowy. Jestem pod ogromnym wrażeniem sposobu prowadzenia zajęć. Małgosia jako osoba prowadząca wyróżnia się wrażliwością, otwartością, subtelnością. Podczas szkolenia doświadczyłam wielu wglądów, prac, ćwiczeń, wachlarzu emocji – była to podróż w głąb siebie pod bacznym okiem prowadzącej. Podczas pracy miałam poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Serdecznie polecam.

Anita

Pomoc niesiona z wielkim sercem i wyczuciem, a przeżycia z warsztatu ocierają się o mistykę i duchowość.  Polecam wszystkim – tym, co szukają pomocy, tym, co ogólnie szukają SIEBIE…

Małgosia

Z psychologami mam do czynienia, odkąd mój syn skończył 4 lata. Teraz ma 18 lat i przez ten czas spotkałam rożnych ludzi. Cieszę się, że po wielu latach błądzenia Bóg skierował mnie w progi Małgosi. Pod „jej opieką” wszystko nabiera sensu, życie odnajduje porządek a miłość zyskuje nowy wymiar. Dzięki Małgosi i jej wiedzy, śmiało mogę to powiedzieć, dziś jestem inną kobietą. Na zajęciach zawsze jest cudownie, choć czasem sytuacje rzucają na kolana. Jestem ogromnie wdzięczna, że mogę się uczyć od osoby tak mądrej, „czującej” i wrażliwej jak Małgosia. Serdecznie polecam.

Kasia

Witam 🙂 Byłem wczoraj na Ustawieniach w charakterze Obserwatora. Metoda jest fascynująca. Pani Malgorzata prowadzi proces z ogromną intuicją i w trakcie trwania sesji wyczuwa się jej ogromne doświadczenie. Miałem cały czas wrażenie ze nic nie uszło jej uwagi, a każdy przypadek traktuje bardzo indywidualnie i z ogromną powagą. To skutkuje jej dużym emocjonalnym zaangażowaniem. A to z kolei skutkuje jeszcze większym wejściem we własne emocje przez Ustawianego. 
To był super dzień, który dał mi wiele „materiału” do dalszej pracy nad samym sobą. Dziękuję bardzo Pani Małgorzato🙏🏻 🙂 Do zobaczenia 👋😃

Tomek

Ustawienia Systemowe to dla mnie bardzo głębokie i niezwykle emocjonalne przeżycie. Dziękuję Pani Małgosi za dużą troskę, delikatność i wielkie ciepło za atmosferę bezpieczeństwa, zaufania i szacunku w trakcie pracy. Pani Małgosia dysponuje dużym doświadczeniem, ogromną intuicją, mądrością, spokojem (i tak mogłabym bez końca  🙂 ) . Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w tej pracy i mam nadzieję, że przyczyni się ona w przywróceniu a raczej odnalezieniu porządku i harmonii w moim życiu. Pani Małgosiu bardzo dziękuję  🙂

Basia

O ustawieniach Hellingerowskich dowiedziałam się wiele lat temu.Koleżanka opowiedziała mi, że uczestniczyła w ustawieniach. To sprawiło, że zapragnęłam „dotknąć” tej metody. Zaczęłam szukać w Internecie i w ten sposób znalazłam Instytut Małgosi Lewandowskiej .Od razu poczułam dobrą energię i zaufanie. Na ustawienia, jako obserwator, pierwszy poszedł mój mąż. Potem poszłam ja (jako obserwator), a następnie kilka razy ustawiałam własny problem.

Ustawienia otworzyły mi oczy na wiele spraw, których nie chciałam widzieć, o których „zapomniałam”. Pozwoliły mi na spojrzenie na bliskich mi ludzi w zupełnie inny sposób, dostrzeżenie ich emocji, racji i zrozumienie, dlaczego postępują tak, a nie inaczej. Ustawienia otworzyły mi nową perspektywę, wybiły mnie z poczucia nieomylności i w ten sposób poprawiły relacje z bliskimi. Szczególnie dotyczy to relacji z moim Mężem.

Nie oczekiwałam zmian jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, ale kilka takich zmian się w moim życiu zadziało. Co jest dla mnie bardzo ważne, zaczęły się odbudowywać pozrywane więzi między mną i ważnymi członkami rodziny (np. Ojciec, siostra Mamy), z którymi nie utrzymywaliśmy kontaktu od wielu lat. Co ciekawe, moje prace nie dotyczyły ich bezpośrednio.

Każda praca jest jak podróż, która prowadzi w nieznanym, a jednocześnie dobrze znanym kierunku. Cieszę się, że odważyłam się wyruszyć w tę podróż.

Anna

Metoda Ustawień Hellingera pozwoliła mi zrozumieć dotychczasowy bieg zdarzeń w moim życiu, otworzyć na doświadczanie, poczuć się zintegrowaną, szczęśliwą i skąpaną w energii życia. Uczestnictwo w Ustawieniach, również jako Reprezentant, było i jest dla mnie jak emocjonalny prysznic, który pozwala stopniowo oczyścić to co przez lata nawarstwione, upchane w zakamarkach duszy.

Podczas warsztatów poznałam wspaniałych, życzliwych ludzi, którzy dali mi ogromne wsparcie i poczucie bezpieczeństwa. Mam ogromną wdzięczność do prowadzących Ustawienia Małgosi oraz Oli, które w ciszy i z dużą uważnością prowadzą ku uzdrowieniu.

Dziękuję.

Ania

Małgosiu

Chciałam się podzielić z Tobą spostrzeżeniami po moim ostatnim ustawieniu. Ustawiałam swoje relacje z mężem. Od dnia ustawień a minęło już sporo czasu mąż sięgnął tylko raz po alkohol. Dzwoni do mnie codziennie , gdy jestem w pracy i pyta jak się czuję i życzy mi miłego dnia. O ostatnich warsztatów nie miał ani razu ataku agresji. Dzieje się.

Dziękuję Małgosiu , że jesteś  a losowi (dobrym ludziom) dziękuję, że mi Ciebie wskazali.
Do zobaczenia na kolejnych warsztatach.

Iwa

Polecam Małgosię na 100%. Zbierałam się do ustawień bardzo długo z obawy, że trafię niewłaściwie. Lepiej trafić nie mogłam. Warsztaty odbywają się w bardzo bezpiecznych, komfortowych warunkach, w pełnym zaufaniu do prowadzącej i odpowiedzialności z jej strony. Każdemu uczestnikowi poświęcone jest naprawdę dużo czasu i uwagi. Małgosia ma przy ogromnym doświadczeniu i wiedzy w zakresie psychoterapii i ustawień systemowych także intuicję. Jestem bardzo wdzięczna za wspólną pracę z nią i grupą wspaniałych uczestników.

Małgorzata

Przez kilka lat przymierzałam się do ustawień i szukałam właściwej osoby. Nie mogłam trafić lepiej. Małgorzata jest po prostu wspaniała w tym co robi i jak to robi. W moim życiu zaszło dużo dobrych zmian a ja będę zawsze wdzięczna, że mogłam tą podróż zacząć właśnie przy jej boku.

Magdalena Anna

Polecam gorąco ustawienia u Małgosi. Ma głębokie wyczucie oparte na wieloletnim doświadczeniu i intuicji. Jest wspierająca i naturalna, mówi konkretnie. Można wiele skorzystać, jeśli chodzi o zrozumienie siebie i swojego życia. A także o zmiany – ja sama niedługo po ustawieniu u Małgosi na temat związku poznałam mojego partnera 🙂

Hania

Ukończyłam niedawno „cykl rozwojowo – szkoleniowy” z całego serca polecam pracę pod okiem Małgosi. Warsztat jest prowadzony bardzo profesjonalnie. Jestem wdzięczna Małgosi, za towarzyszenie mi w mojej podróży. 🌺♥️

Dagmara

Ustawienia rodzinne prowadzone przez p. Małgorzatę  Rajchert-Lewandowska uważam za bardzo pomocne w uporządkowaniu energetycznym spraw zwiazanych z rodziną i relacjami panującymi w niej.

Ustawienia bardzo mi pomogły, na spotkaniach panuje bardzo spokojna, przyjazna i bezpieczna atmosfera

Polecam kazdemu spróbować chocaż raz w zyciu doświadczyć ustawień rodzinnych.

Dziękuję

Waldemar D.

1. Uczestnictwo w ustawieniach pomogło mi „spojrzeć z sercem” na moich Rodziców. To dzięki ustawieniom odnalazłam do Nich drogę. Moje życie stało się bardziej świadome i spokojne, a ja sama przestałam krytycznie oceniać moją Mamę za jej „błędy życiowe”.

2.W spokojnej, skupionej i pełnej szacunku atmosferze, bez oceny i zbędnych słów ustawienia zaczęły porządkować  wojenne, jakże bolesne losy mojej rodziny. Dziękuję!

3.Dzięki ustawieniom poczułam , że przynależę do mojej Rodziny.

Małgorzata

Dzięki pracy metodą ustawien czuję się bardziej zintegrowana wewnetrznie i silniejsza. Lepiej rozumiem siebie i ludzi.  Odeszła potrzeba oceniania, oburzania się.  Jestem wewnętrzne spokojniejsza. Takze alkohol, który służył mi jako metoda na odprężenie stal się niepotrzebny.

Ustawienia stoją na straży miłości,  wiezi i to według mnie jest wspaniałe. Uzdrowienie przychodzi wraz z akceptacja wszystkich i wszystkiego takiego jakie bylo i jest. Praca metoda ustawien daje szansę na uzdrowienie bólu i ponowny przepływ miłości.

M.K.

Z metodą mam do czynienia wiele lat….i uważam, że dzięki niej i mojej pracy w trakcie, „uratowałam swoje życie”. Cisza, w której mogłam pracować oraz  pojedyńczekomuniakaty, które w trakcie otrzymywałam, pozwoliły mi powoli otworzyć się na to, co przeżywam, rozpoznać mój bol, lęk, emocje, zaprzyjaźnić się z nimi, co dalej owocowało porządkowaniem mojego świata w przyjaznym kontakcie ze sobą, ale też z większym zrozumieniu dla innych.Ustawienia są naturalne, przyjazne, w atomosferze ogromnego szacunku. Pozbawione ocen, osądów i komentarzy grupy, w stylu „co, się komu wydaje. Co ciekawe, ustawienia dały mi możliwość popatrzenia na moją sytuację na różnych płaszczyznach z innej perspektywy, wyleczyłam się z jedynej, słusznej prawdy. Metodę polecam osobom, którym brakuje odpowiedzi, dlaczego chorują, dlaczego coś im w życiu nie wychodzi, czemu pojawiają się w ich życiu pewne powtarzalne schematy odczuwane jako porażki w obszarze związków, pracy, bycia rodzicem, odczuwania radości z życia, które utknęły – chcą, a nie potrafią iść dalej.Polecam z całego serca tę metodę, jeśli wszystkie inne do tej pory zawiodły. Chciałabym też podzielić się swoim przemyśleniem dotyczącym osób prowadzących – to jest bardzo istotne dla mnie, kto ustawienia prowadzi. Mam ogromne zaufanie do Oli i Małgosi – wierzę w to co robią i jak to robią. Bardzo doceniam ogromny szacunek do każdego uczestnika. Myślę, że to jest bardzo ważne, by trafić właśnie w przypadku tej metody „w dobre, pewne, doświadczone ręce”. Ta metoda to nie jest zabawa….tylko cenny, delikatny i dogłębny proces, do tego potrzeba pewnego prowadzenia i wsparcia. Zachęcam do udziału. Odwagi! Ten, kto nie ryzykuje, ryzykuje najbardziej!

Edi M.

Skończyłam u Małgosi prawie roczny cykl szkoleniowo- rozwojowy..i to była dla mnie głęboka Podróż do Korzeni klanowych i.. otworzyło się moje Serce i rozpuściło wiele bloków, osądów i tabu rodzinnych. Jestem wdzięczna Małgosi za jej Serce, Otwartość i profesjonalizm w ustawieniach. Polecam każdemu kto jest gotowy na spotkanie ze swoją Prawdą. ..A jeśli chodzi o stronę ..to jest klarowna i ciekawa.i .mam nadzieję ,że spełni swoją rolę w promocji metody Ustawień Hellingera w wydaniu Małgorzaty. Polecam z całego Serca.

Joanna

W minioną sobotę po raz pierwszy miałam okazję uczestniczyć w Ustawieniach Systemowych. Ogromnie się cieszę, że Los skierował mnie na nie właśnie do Pani Małgosi. Jej intuicja, empatia, spokój i widzenie tego, co niewidoczne są niesamowite. 
Co mogę powiedzieć o Ustawieniach? Tylko tyle, że były poruszające do głębi. Nie będę opisywać tego, co tam doświadczyłam, ponieważ używając słów, mogłabym to jedynie spłycić i wypaczyć. Trzeba to przeżyć samemu… do czego gorąco zachęcam. Warto! Również w roli Obserwatora/ Reprezentanta- z warsztatów czerpie się ogrom wiedzy, emocji i przeżyć wewnętrznych. 
Pani Małgosiu, dziękuję z całego serca! Do zobaczenia  🙂

Monika

Uczestniczyłam w Ustawieniach Systemowych u Pani Małgosi.
Przyznam, że podchodziłam baaardzo sceptycznie, początkowo myślałam, że to nie dla mnie. Zaangażowanie, profesjonalizm i doświadczenie Pani Małgosi w podejściu do innych uczestników sprawił że pokonałam własne blokady. W moim przypadku wydarzył się mały cud, zrozumiałam pewne rzeczy które zdystansowały mnie do problemów które wyolbrzymiałam. Ustawienia pomogły mi również przekierować uwagę na naprawdę ważne rzeczy w mojej rodzinie, spojrzeć na sytuację oczami pozostałych domowników. Było to bardzo uświadamiające i wnoszące dużo dobrego dla mojej rodziny dzięki temu, że ja zobaczyłam pewne rzeczy na które byłam do tej pory zamknięta. Bardzo dziękuję!

Barbara