dr Ewa Młożniak

dr Ewa Młożniak

psycholog, psychoterapeuta

Pracuję z osobami dorosłymi, doświadczającymi trudności w relacjach osobistych, cierpiącymi na problemy zdrowotne (również psychosomatyczne), z osobami z zaburzeniami osobowości, zaburzeniami lękowymi, stresem pourazowym, a także z osobami w kryzysie życiowym. Prowadzę psychoterapię indywidualną i par. W pracy łączę skuteczność metod neurolingwistycznych z osobistym i ciepłym podejściem do klienta. Poddaję się regularnej superwizji.

Kwalifikacje zawodowe zdobywałam na Wydziale Psychologii U.W. gdzie ukończyłam studia magisterskie ze specjalizacją psychoterapeutyczną oraz uzyskałam tytuł doktora nauk społecznych. Ukończyłam czteroletnie Studium Neuro-lingwistycznej Psychoterapii prowadzone przez Polski Instytut NLP (akredytowane przez EANLPt). Doświadczenie zdobywałam w Wojskowym Instytucie Medycznym jako psycholog  oraz psychotraumatolog. Prowadziłam także psychoterapię w Poradni Zdrowia Psychicznego. Pracuję jako adiunkt na Akademii Pedagogiki Specjalnej.

Należę do Polskiego Stowarzyszenia Neuro-Lingwistycznej Psychoterapii oraz do Polskiej Federacji Psychoterapii.

 

Monika Radzio

Monika Radzio

psychoterapueta, psychodietetyk, coach

Prowadzę psychoterapię indywidualną oraz par. Posiadam praktykę kliniczną. Głównymi obszarami mojej pracy terapeutycznej są zaburzenia nerwicowe zaburzenia depresyjne, problemy w relacjach partnerskich, problemy emocjonalne, kryzys emocjonalny w obszarze osobistym (choroba, utrata bliskiej osoby itp.), kryzys zawodowy( wypalenie zawodowe, utrata pracy i in.). Specjalizuję się także w prowadzeniu terapii osób borykających się z nadwagą oraz otyłością. Wspieram w odbudowaniu i wzmocnieniu poczucia własnej wartości u osób, które mają problem z akceptacją siebie z powodu sylwetki. Regularnie poddaję się superwizji indywidualnej, zespołowej. Oprócz psychoterapii prowadzę  coaching biznesowy oraz indywidualny.

Ukończone studia: Studium Neurolingwistycznej Psychoterapii (czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne) – jestem w trakcie certyfikacji na Europejski Certyfikat Psychoterapeuty ECP, Psychodietetyka – Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, Dwuletnie Studium Coachingu MLC – Polski Instytut NLP, Zarządzanie Projektami – Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi – Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie.

Jestem członkiem zwyczajnym Polskiego Stowarzyszenia Nero-Lingwistycznej Psychoterapii oraz Stowarzyszenia Dignitas Dolentium.

Moją myślą przewodnią w życiu jest „Nie ma złej pogody. Są tylko nieodpowiednie ubrania”.

 

Przemysław Turkowski

Przemysław Turkowski

psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą, absolwentem Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Prowadzę psychoterapię indywidualną i terapię par. Pracuję w nurcie neuro-lingwistycznej psychoterapii i psychoterapii behawioralno-poznawczego, najczęściej krótkoterminowo (do 20 sesji), choć w razie potrzeby prowadzę także psychoterapię długoterminową. Regularnie uczestniczę w superwizji.

Certyfikaty i uprawnienia zawodowe: Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Stowarzyszenia Neurolingwistycznej Psychoterapii, certyfikat zgodny z wymaganiami European Association for Psychotherapy, Certyfikat Coacha MLC, certyfikat zgodny z wymaganiami Izby Coachingu, Szkolenie z zakresu podejścia behawioralno-poznawczego w ramach programu Skillsteaming autorstwa prof. Arnolda Goldsteina i Videotreningu Komunikacji (VIT).

Jestem członkiem zwyczajnym Polskiego Stowarzyszenia Neurolingwistycznej Psychoterapii, Polskiej Federacji Psychoterapii.

 

Elżbieta Lange

Elżbieta Lange

psychodietetyk, psychoterapeuta w trakcie szkolenia, diet coach

W swoje działalności zajmuję się Psychologią Odchudzania i Żywienia.

Pracuje w obszarze: zaburzeń odżywiania, uzależnienia od jedzenia, kompulsywnego i napadowego jedzenia, analizy nawyków żywieniowych, rozumienia własnych emocji i motywacji, stworzenia pozytywnego obrazu własnego ciała, odzyskania poczucia własnej wartości. Pomagam osobom z nadwagą i otyłością pokonać problemy związane z tak zwanych głodem emocjonalnym.

Jestem absolwentką Akademii Humanistycznej im Aleksandra Gieysztora. W trakcie certyfikacji Psychoterapeutycznej w Szkole Psychoterapii Gestalt.

Ukończyłam studia na kierunku Psychodietetyka w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz Podyplomowe Studia Coachingu w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.

Ponadto liczne szkolenia za zakresu Terapii Systemowej, Psychologii Procesu, Zaburzeń Odżywiania Terapii Poznawczo – Behawioralnej.

Jestem autorką książek „Gdybym tylko schudła… i  „Nie t(ł)ucz się dietami” oraz częstym gościem programów telewizyjnych i radiowych, autorką wielu publikacji z zakresu psychologii i rozwoju osobistego.

 

Agnieszka Dziedzic

Agnieszka Dziedzic

konsultant systemowy, coach

Jestem konsultantem zajmującym się ekspozycją liderów, zarządzaniem kryzysowym, zarządzaniem zmianą, coachingowym wspieraniem zarządzania firmą oraz szeroko rozumianym Public Relations. Konsultantem ustawień systemowych w biznesie, zarządzaniu i rozwoju zawodowym.

Pracując w kraju i za granicą: Microsoft, Mennica Polska, Prokom Software S.A. IBM, zdobyłam doświadczenie, które wykorzystuję w pracy z ludźmi i w ustawieniach systemowych.

Część coachingowa mojego doświadczenia jest mi najbiliższa. Wykorzystuję w niej także wiedzę z kursów odbywanych w w Polsce, Niemczech, Austrii czy Rosji. Dzięki połączeniu doświadczenia i wiedzy dobrze rozumiem modele biznesu, mechanizmy czy dynamiki jakie działają w organizacjach.

Włączenie do moich doświadczeń metody Berta Hellingera (kurs ukończony w Instytucie Psychoterapii i Rozwoju) pozwala mi na pełne spektrum działania coachingowego.

Wiem, że sukces i rozwój funkcjonują w warunkach, gdzie panuje wzajemny szacunek i współpraca, ale konieczna jest równowaga w systemach osobistych i systemach organizacyjnych.

 

Robert Reginek

Robert Reginek

praktyk Somatic Experiencing, coach

Jestem praktykiem Somatic Experiencing® i coachem ericksonowskim. W swojej pracy z klientem korzystam również z metody ustawień Berta Hellingera.

Somatic Experiencing® (SE) to skuteczna psychofizjologiczna metoda leczenia objawów traumy i łagodzenia chronicznego stresu. Celem pracy SE jest zwiększenie rezyliencji układu nerwowego i przywrócenie jego naturalnej zdolności do samoregulacji. Coaching Ericksonowski (tzw. zorientowany na rozwiązanie) jest doskonałą metodą by stymulować rozwój i osiągać konkretne cele w życiu osobistym i biznesowym.

Obie metody cechuje m.in. działanie w tu i teraz, koncentracja na zasobach klienta oraz praca poprzez wprowadzanie drobnych zmian, łatwych do zintegrowania. Metody te komplementarnie się uzupełniają i poprzez holistyczne spojrzenie na zewnętrzną i wewnętrzną sytuację klienta przynoszą bardzo dobre rezultaty.

Moje szkolenia to m.in.:
Somatic Experiencing® – Terapia Traumy metodą Petera Levine (nauczyciele: Sonia Gomes, Doris Rothbauer, Anne Janzen)
Szkoła Coachingu Erickson College International (nauczyciele: Barry Switnicki, Richard Hyams)
Szkoła Nowych Ustawień Rodzin metodą Berta Hellingera (nauczyciel: Gerhard Walper)

 

dr Anna Kuberacka

dr Anna Kuberacka

Administrator fanpage'a Ustawienia Systemowe Małgorzata Rajchert-Lewandowska

Jestem absolwentką Cyklu rozwojowo-szkoleniowo metodą ustawień systemowych Berta Hellingera prowadzonego przez Małgorzatę Rajchert-Lewandowską.

Pasjonuję się ustawieniami Hellingerowskimi, nowymi technologiami i nowymi mediami. Pasje te realizuję współprowadząc fanpage Ustawienia Systemowe Małgorzata Rajchert-Lewandowska.

Zawodowo od prawie 20 lat zajmuję się badaniami rynku.  Lubię pracę z ludźmi – prowadzę warsztaty, szkolenia, a także dzielę się swoją wiedzą prowadząc zajęcia na studiach podyplomowych w SGH.