Ustawienia w pracy zawodowej i biznesie

Dla kogo są warsztaty?

Warsztaty skierowane są do osób:

  • które chcą ożywić swoje życie zawodowe i finansowe, 
  • pragnących uzyskać nowe spojrzenie na organizacje, w których pracują lub którymi zarządzają, 
  • odczuwających trudności, blokady w swoim życiu zawodowym i finansowym.  

Mogą być to osoby pracujące na różnych stanowiskach w korporacjach i mniejszych firmach, osoby prowadzące działalność gospodarczą, a także poszukujące pracy.

Nie jest potrzebna wcześniejsza znajomość ustawień systemowych, choć w przypadku własnego ustawienia gorąco rekomenduję, aby klient miał wcześniejsze doświadczenie z metodą (np. uczestniczył w warszatach jako obserwator / reprezentant).

Przebieg warsztatów:

Czas trwania:  4 godziny

Liczba uczestników: kameralna grupa, do 5 osób ustawiających własny problem na forum grupy oraz obserwatorzy – reprezentanci.

Wszyscy (nie tylko osoby mające własną pracę na forum) będą doświadczyć „wiedzącego pola”, ponieważ pracujemy także w parach,  trójkach  i w czwórkach.  

Własne prace na forum grupy, z racji charakteru warsztatu, są zazwyczaj krótsze niż w przypadku ustawień rodzinnych.   Jednakże doświadczenie wskazuje, że przy otwartości klienta dają one bardzo dużo wglądów.  W większości przypadków albo pozwalają na poznanie rozwiązania (w przypadku ustawień o charakterze czysto biznesowym), albo wskazują obszary, nad którymi warto dalej pracować (np. pokazują praprzyczynę problemu, w sytuacji, gdy nasz problem biznesowy ma swoje źródło w systemie rodzinnym).

Przykładowe tematy, problemy:

poczucie wypalenia zawodowego

poszukiwanie pracy

chęć zmiany pracy

poszukiwanie kolejnego kroku w rozwoju zawodowym

odnalezienie swojego miejsca w zespole

odnalezienie systemowych przyczyn trudności w biznesie

trudne relacje ze współpracownikami lub przełożonymi

niemożność zarabiania adekwatnych pieniędzy lub ich utrzymania

i inne…

 

Zapisy:

Warunki rezerwacji miejsca i formularz: www.ustawieniasystemowe.com/warsztaty

O prowadzącej (Annie Kuberackiej):

Z ustawieniami systemowymi związana jestem od kilku lat pod okiem Małgorzaty Rajchert-Lewandowskiej.

Jestem doktorem nauk o zarządzaniu z 20-letnim doświadczeniem w biznesie. Obecnie pracuję na stanowisku menadżerskim w międzynarodowej korporacji, ale pracowałam także w niewielkiej firmie rodzinnej, w sieciowej agencji reklamowej, firmie konsultingowej czy też agencji badawczej w okresie intensywnego wzrostu.

Każde z tych doświadczeń wzbogaciło mnie nie tylko zawodowo, ale także jako człowieka. Doświadczyłam, że w firmach rządzą potężne prawa porządków systemowych.

Głęboko wierzę w to, że „wiedzące pole” prowadzi nas do dobrych rozwiązań także w tym, jakże istotnym, obszarze naszego życia: pracy zawodowej i biznesu.

Cena: 210 zł (własna praca), 70 zł (obserwator / reprezentant)

 Daty: obecnie przerwa wakacyjna, kolejne terminy pojawią się na stronie w sierpniu